Hakkımızda | 2010'dan Günümüze Mazeron Reklam'ı Tanıyalım

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Mazeron Reklam Malzemeleri

Pleksi, Dekota, Polikarbon, Foam, Akrilik Boru gibi başta reklam sektörü olmak üzere mimari çalışmalar, dekorasyon uygulamaları ve mobilya ürünlerinde kullanılan malzemelerin temini amacıyla kurulan Mazeron Reklam Malzemeleri, 2010 yılında, önemli projelere imza atmak için kaliteli malzeme temin ve sevk edecek tecrübeli kadrosu ile Kağıthane/İstanbul’da hizmete girmiştir.

Misyon ve Vizyon
  • Misyonumuz: Kurumsallaşmış kimliği ile dinamik her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretimin tümüne yansıtarak, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde aranan ve çalışılması düşünülen şirket olmaktır.
  • Vizyonumuz: Reklam malzemeleri sektöründe her geçen gün büyük adımlarla ilerleyerek sınırsız gelişim ve profesyonel kalite ile müşterilerimize sorunsuz en iyi kalitede hizmet sunabilmektir. Sektöründe kaliteden ödün vermeden sizler için sınır tanımayan çalışanlarımızla hayallerinizi biz inşaa ediyoruz.

Müşteri Politikamız; Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle siz müşterilerimiz için malzeme temini sağlarken müşteri politikasınıda inşaa ederek kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?
Ürünler stoklarınızda var mı?

Ürünler stoklarımızda genellikle olmaktadır. Stokları biten ürünler ise bayisi bulunduğumuz firmalardan en kısa zamanda temin edilmektedir.

Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanızı taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.

John Earl Shoaff

Reklamcılık; yarı doğrulardan, tam yalanlar üretmek sanatıdır. Bizde bu yarı doğruları tamamlamak için reklam malzemeleri üretiyoruz.

Hemen Ara
Whatsapp
Gamze Yılmaz
Gamze Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?