Sıkça Sorulan Sorular | Mazeron Reklam | Pleksi, Dekota, Polikarbon, Folyo, Akrilik Boru

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Mazeron Reklam firmasına müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan soruları cevaplandırdık.

Mazeron’da satılan ürünler orijinal mi?

Mazeronreklam.com.tr’de satılan tüm ürünler orijinaldir. Sitemizdeki ürünlerin üreticisi, ithalatçı – distrübütörü veya anlaşmalı dağıtıcısı konumundayız. Ürünlerimiz garanti kapsamındadır.

Kart bilgilerimi saklıyor musunuz?

Sitemizde yaptığınız alışverişlerinizde hiçbir kart bilgisi bizim sunucularımızda tutulmamaktadır. Kartınız destekliyorsa 3D Secure kullanarak bankanızın ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ayrıca hiç kart bilgisi girmeden ödeyebileceğiniz Garanti PAY ve Havale – EFT ile ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. (Havale-EFT ödemeleri öğlene kadar yapılmadıysa, bir sonraki gün kontrol edilmektedir)

Satın almış olduğunuz ürünleriniz hangi kargo ile tarafınıza gönderilir?

Ürünleriniz Ambar/Kargo ile tarafınıza gönderilmektedir. 200 TL ve üzeri alışverişleriniz de kargo bedeli siparişinize ücretsiz olarak yansıyacaktır.

Ürünleri satın aldım, ne zaman kargoya Verilir?

Satın aldığınız ürünlerin kargoya verilme süreleri, iş günü olarak ürün sayfalarında belirtilmiştir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişlerde ise kargoya verilme süresi, ilk iş gününden itibaren işletilir. Stoğumuzda olan ürünleri en hızlı şekilde kargoya vermek ve size ulaştırmak için özenle çalışıyoruz.

Siparişim kargoya verildi, ne zaman elime ulaşır?

Siparişinizin kargoya verildikten sonraki durumunu kargo takip numaranız ile kontrol edebilir veya kargo firması ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Satış sonrası destek veriyormusunuz?

Şirketimizden ürün alımı ve sonrasında her türlü bilgi ve destek verilmektedir. Dilerseniz telefon ile iletişim kurarak dilerseniz de iletişim sayfamızda bulunan form alan sayesinde sitemiz, ürünlerimiz ve aklınıza takılan her tür soru, sorun hakkında destek alabilirsiniz.

Yeni ürünler ne zaman gelir?

Şirketimiz geniş ürün yelpazesini yüksek adetli stoklarla sürekli mevcutta bulundurmaktadır. Elimizde olmayan ürünler fabrikaların verdiği termin süreleri içerisinde temin edilerek satışa hazır hale getirilir.

Whatsapp
Gamze Yılmaz
Gamze Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?