Şeffaf Akrilik Levha'nın Maliyeti Ne Kadar? - Mazeron Reklam

Şeffaf Akrilik Levha’nın Maliyeti Ne Kadardır ?

Şeffaf Akrilik Levha’nın Maliyeti Ne Kadardır ?
15.02.2022
4.689

Akrilik levhalar, polikarbonat malzeme gibi bir çeşit plastik hammaddeden yapılmıştır ve birçok farklı ebatta mevcuttur. 10×20 cm akrilik bir levha 95 TL ile 2.380 TL arasında mal olabilir. Şeffaf veya renkli levhaların yanı sıra buzlu veya aynalı veya dokulu akrilikler satın alabilirsiniz. Fiyatlar, seçtiğiniz akrilik boyutuna ve türüne göre büyük ölçüde değişir. Akrilik levhaların en yaygın boyutları 125×205 ve 205×305 cm’dir.

Tek bir şeffaf akrilik levhanın fiyatı 200 TL ile 1020 TL arasında değişmektedir. Önceden boyutlandırılmış akrilik levhalar 70 ila 135 TL arasında mevcuttur. 125×205 cm fiyatları yaklaşık 750 TL’ den başlar ve 1360 TL’ ye kadar çıkar.

Şeffaf Akrilik Levha Ölçüleri ve Fiyatları Nedir?

Bir akrilik tabakasının fiyatı kalınlığına bağlıdır. Şeffaf bir döküm akrilik levha, metrekare başına 435 ila 2100 TL arasındadır. Renkli bir akrilik levha, metrekare başına 95 ila 750 TL arasında olabilir. Akrilik bir levha için ne kadar ödeyeceğiniz konusunda nihai bir karar vermeden önce araştırma yapmak önemlidir. Akrilik levha konusunda harika fırsatlar sunan birçok şirket var, ancak satın almadan önce araştırma yapmanız yine de önemlidir.

Şeffaf akrilik levha çeşitli amaçlar için mükemmel bir seçim olsa da, belirli bir ürünü seçmeden önce akrilik levhaların maliyetini karşılaştırmak önemlidir. Saygın bir kaynak bulmanın en iyi yollarından biri bir profesyonelle konuşmaktır. Bu profesyoneller, belirli bir levha türü için ne kadar harcama yapmanız gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunabilirler. Akrilik levhaların fiyatları çok değişkendir, ancak ne kadar uygun olabileceğine şaşıracaksınız.

Akrilik (Mika) Levha Fiyatı Neye Göre Değişiyor?

Akrilik (mika) levha fiyatı, kalınlığına, markasına ve boyutuna bağlıdır. En pahalı akrilik levhalar, metrekare başına 100 ila 125 TL arasında bir fiyata mal olabilir. Akrilik levhalarınızı kişiselleştirmekle ilgileniyorsanız, seçtiğiniz kalınlık ve markayı kontrol edebilirsiniz. Pek çok pleksi cam markası vardır ve projeniz için doğru olanı bulabilirsiniz. Kaliteli bir akrilik levha arıyorsanız, iyi bir fiyat ve hizmet için bulabileceksiniz.

Akrilik levha fiyatı levhanın boyutuna göre belirlenir. 125×205 cm’lik bir şeffaf akrilik levha, 680 ila 1360  TL arasında mal olacak. Buna karşılık, 30×30 cm akrilik levha 68 ila 205 TL arasında değişebilir.

** Burada belirtilen fiyatlar kura göre değişiklik gösterebilmektedir.

Whatsapp
Gamze Yılmaz
Gamze Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?