Şeffaf Akrilik Levha'nın Maliyeti Ne Kadar? - Mazeron Reklam

Şeffaf Akrilik Levha’nın Maliyeti Ne Kadardır ?

Şeffaf Akrilik Levha’nın Maliyeti Ne Kadardır ?
15.02.2022
943

Akrilik levhalar, polikarbonat malzeme gibi bir çeşit plastik hammaddeden yapılmıştır ve birçok farklı ebatta mevcuttur. 4′ x 8′ akrilik bir levha 95 TL ile 2.380 TL arasında mal olabilir. Şeffaf veya renkli levhaların yanı sıra buzlu veya aynalı veya dokulu akrilikler satın alabilirsiniz. Fiyatlar, seçtiğiniz akrilik boyutuna ve türüne göre büyük ölçüde değişir. Akrilik levhaların en yaygın boyutları 48″ x 120″ ve 18″ x 24″ dir.

Tek bir şeffaf akrilik levhanın fiyatı 200 TL ile 1020 TL arasında değişmektedir. Önceden boyutlandırılmış akrilik levhalar 70 ila 135 TL arasında mevcuttur. 48″ x 90″ sayfa fiyatları yaklaşık 750 TL’ den başlar ve 1360 TL’ ye kadar çıkar. 48×90 inçlik bir şeffaf akrilik levha 680 ila 1360 TL arasında bir maliyete sahip olacaktır.

Şeffaf Akrilik Levha Ölçüleri ve Fiyatları Nedir?

Bir pleksiglas tabakasının fiyatı kalınlığına bağlıdır. Şeffaf bir döküm akrilik levha, metrekare başına 435 ila 2100 TL arasındadır. Renkli bir akrilik levha, metrekare başına 95 ila 750 TL arasında olabilir. Akrilik bir levha için ne kadar ödeyeceğiniz konusunda nihai bir karar vermeden önce alışveriş yapmak önemlidir. Pleksiglas konusunda harika fırsatlar sunan birçok şirket var, ancak satın almadan önce araştırma yapmanız yine de önemlidir.

Şeffaf akrilik levha çeşitli amaçlar için mükemmel bir seçim olsa da, belirli bir ürünü seçmeden önce akrilik levhaların maliyetini karşılaştırmak önemlidir. Saygın bir kaynak bulmanın en iyi yollarından biri bir profesyonelle konuşmaktır. Bu profesyoneller, belirli bir sayfa türü için ne kadar harcama yapmanız gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunabilirler. Pleksiglas levhaların fiyatları çok değişkendir, ancak ne kadar uygun olabileceğine şaşıracaksınız.

Akrilik (mika) Levha Fiyatı Neye Göre Değişiyor?

Akrilik (mika) levha fiyatı, kalınlığına, markasına ve boyutuna bağlıdır. En pahalı akrilik levhalar, metrekare başına 5 ila 125 TL arasında bir fiyata mal olabilir. Akrilik levhalarınızı kişiselleştirmekle ilgileniyorsanız, seçtiğiniz kalınlık ve markayı kontrol edebilirsiniz. Pek çok pleksi cam markası vardır ve projeniz için doğru olanı bulabilirsiniz. Kaliteli bir akrilik levha arıyorsanız, iyi bir fiyat ve hizmet için bulabileceksiniz.

Pleksi cam fiyatı levhanın boyutuna göre belirlenir. 48’e 90 inçlik bir şeffaf akrilik levha, 680 ila 1360  TL  arasında mal olacak. Buna karşılık, 12×12 akrilik levha 68 ila 205 TL arasında değişebilir. Boyutuna bağlı olarak, akrilik bir Mazeron Reklam  sayfasında en iyi teklifi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Gamze Yılmaz
Gamze Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?