Fotoblok Levhalar - Fotoblok Fiyatları ve Kalınlıkları (mm)

Fotoblok Levhalar

Fotoblok Levhalar
04.03.2021
3.197

Son günlerde hem dış hem de iç mekanlarda kullanılabilecek yeni malzemeler ortaya çıkmıştır. Bu malzemelerin gün geçtikçe daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmasının bir diğer nedeni ise hem temin edilmelerinin hem de uygulanmalarının daha kolay olmasıdır.

Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte aynı zamanda bu malzemelerin yüksek kalitelerde olması sağlanarak sadece birer kaplama malzemesi değil farklı amaçlar için de kullanılabilmesine imkan sunmuştur. Bu kapsamda ele alındığında fotoblok levhalar bu malzeme türlerine en iyi örnek olabilecek bir yapıya sahiptir.

Özellikle iç mekanların dizayn edilmesi için kullanılan fotoblok levhalar, oldukça başarılı sonuçların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. İnsanların iç mekanlara verdikleri önem ve bunun için harcadıkları çabalar göz önünde bulundurulduğunda bu levha malzemelerinin ne kadar başarılı sonuçlar alınmasına yardımcı olabilecekleri daha iyi anlaşılabilecektir.

Fotoblok Levha Kalınlıkları (mm) – Farklı boyutlandırma

Fotoblok levhalar, farklı boyutlarda imal edilebilme özelliğine sahip malzemelerdir. Bu sayede istenilen yere kolaylıkla uygulanabilecektir. Bununla birlikte kolay şekil verilebilmesi ve kesilebilmesi mümkün olduğundan dolayı oldukça pratik bir şekilde istenen yere uygulanabilecektir. Bununla birlikte hafif bir yapıya sahip olması sayesinde de hem taşıması hem de montajı oldukça kolay olacaktır. Montaj yaparken ustanın zorlanmadan yerine montajını yapması ile işlem tamamlanmış olacaktır. Bu durum aynı zamanda malzemenin nakliyesi anlamında da oldukça yardımcı olacaktır. 

Fotoblok Levha Fiyatları Ne Kadar?

Fotoblok levhaların fiyatları ile ilgili olarak genel bir değerlendirme yapılması oldukça zor olacaktır. Özellikle malzemenin hangi kalite standartlarında üretildiği bu noktada oldukça önemlidir. Özellikle kaldırım altı yapılan üretimler ile profesyonel fabrikalarda üretilen malzemeleri karıştırmamak gerekir. Fotoblok levhaların 2021 ağustos ayı itibari ile fiyatları 60 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Bununla birlikte ihtiyacınız olan boyutlara göre de fiyat farklılıkları ortaya çıkabilecektir. Her kullanıcının ihtiyacı olan adet ve boyut farklı olduğundan dolayı kesin bir rakam belirlemek mümkün olmayacaktır. Fotoblok levhaları paketler halinde satıldığı için ilk olarak kaç adet ve hangi boyutlarda malzeme ihtiyacınızın olduğunun belirlenmesi gerekecektir. Bu belirlemenin ardından gerekli hesaplamalar yapılarak bilgi sahibi olmanız mümkündür. Bununla birlikte bir uzmandan yardım alarak gerekli alan ölçümü yaptırabilir ve bu sayede kesin bir fiyata ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
Whatsapp
Gamze Yılmaz
Gamze Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?