5 mm Fotoblok Levha - Mazeron Reklam

5 mm Fotoblok Levha

5 mm Fotoblok Levha
31.03.2022
3.100

Favori Fotoğraflarınızı Görüntülemenin Zarif Bir Yolu

Fotoblok levha , favori posteriniz veya baskınız için bir kıskaç görevi gören yenilikçi bir üründür. Bu ahşap bloklar birçok standart genişlikte gelir ve posterler, baskılar ve kumaşlar gibi farklı malzeme türlerini tutacak şekilde tasarlanmıştır. Her blok, baskılarınıza veya posterlerinize zarar vermemesi için özenle bitirilir ve paketlenir. Evinizin, ofisinizin veya iş yerinizin herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. En sevdiğiniz resimleri göstermenin zarif bir yoludur.

Geleneksel fotoğraf kağıdından farklı olarak, whiteWall fotoğraf bloğu kalın, şeffaf akrilikten yapılmıştır. Fotoğraf, daha sonra 1″ kalınlığında akrilik bir yüzeyin altına lamine edilen bir fotoğraf kağıdına yazdırılır. Bu, her açıdan görülebilen üç boyutlu bir efekt üretir. Bu, fotoğraf bloğunu ideal bir tasarım nesnesi yapar. İç ve dış mekanlar için tasarlanmıştır. Dış mekanlarda, bu ürün beş farklı boyutta mevcuttur. Evinizin veya iş yerinizin herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. Fotoblok yapma işlemi kolay ve hızlıdır.

Fotoblok Levha Nedir ?

Fotoğraf bloğu kalın akrilik camdan yapıldığından ışığı filtreleyecektir. Bu nedenle, yüksek kontrastlı ve doygun renklere sahip bir fotoğraf kullanmak en iyisidir. Bu şekilde, en sevdiğiniz fotoğraflarınızın canlı hafızasını koruyabileceksiniz. Akrilik fotoğraf bloğunuz için mükemmel fotoğraflar bulmak için harika bir kaynaktır. Bu ürün ayrıca dört farklı boyutta gelir. Fotoğrafınızın boyutu ne olursa olsun, alanınız ve ihtiyaçlarınız için doğru olanı bulabileceksiniz.

Fotoğraf bloğu baskısı için bir başka harika seçenek de yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf seçmektir. 5 mm fotoblok bu amaç için ideal bir seçimdir. Görüntü 2M’den çok daha küçük olacak ve duvarda veya vitrinde muhteşem görünecek. Fotobloğa kendi tasarımlarınızı da ekleyebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek ve renk var. Farklı bir şey istiyorsanız, mevcut binlerce renkten birini seçebilirsiniz.

Bir fotoblok sipariş etmekle ilgileniyorsanız, beş farklı boyuttan birini seçebilirsiniz. İlk boyut en büyüğüdür ve büyük fotoğraflar için mükemmeldir. Banyoda veya yatak odasında bir fotoblok bile kullanabilirsiniz! Alanınıza uyacak şekilde çeşitli boyut ve şekillerde alabilirsiniz. Ayrıca akrilik fotoğraf bloğunuzu eğlenceli baskılar ve vurgularla özelleştirebilirsiniz. Güzel bir cam fotoğraf bloğu herhangi bir duvarda harika görünecek ve herhangi bir oda veya etkinlik için mükemmel bir tasarım nesnesidir.

Ayrıca fotoblok, anılarını zarif bir şekilde sergilemek isteyenler için harika bir seçim. Kalın akrilikten yapılmıştır ve banyo veya oturma odası dahil herhangi bir yere yerleştirilebilir. Ve bu özel resim çerçevelerinden birini dokuz gün içinde alabilirsiniz.

Whatsapp
Gamze Yılmaz
Gamze Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?